Цікава інформація

Жетон краще носити на шнурі

У відповідального та люблячого господаря собака завжди з жетоном-адресником. Жетон необхідний і корисний, але зазвичай жетон один, а нашийників кілька. Жетон доводиться переважувати мало не перед кожною прогулянкою. Мало хто, тільки найкращі і часто дорогі нашийники мають місце для кріплення жетона, а на «звичайних» – жетон і повісити особливо нікуди.

Всі проблеми вирішує окремий шнур для носіння тільки жетона. Шнур не заважає міняти нашийники, шлеї, вуздечки. Шнур з жетоном можна взагалі не знімати з собаки – він не доставляє незручності тварині. Особливо актуально постійне носіння жетонів на шнурах для домашніх улюбленців, які живуть в будинках з ділянкою – у дворі собаки зазвичай без ошийника і, буває, «виходять» погуляти на вулицю самі. До того ж, яскравий шнур може прикрашати собаку :).

Ми пропонуємо шнур-нашийник для носіння жетонів з регульованою довжиною – його можна відкоригувати на шиї тварини, без надмірного затягування. Чим ширше плечі і грудна клітка собаки, тим вільніше може бути шнур (вузликовий нашийник). Одночасно він не повинен бути занадто вільним, собака не повинна діставати його зубами – може згризти заради розваги. Шнур ми робимо з паракорду (особливе плетіння нейлону, такі шнури використовуються, наприклад, в якості парашутних строп).

Але на відміну від однотипних парашутних строп у нас є на вибір 28 кольорів і забарвлень шнурів діаметром 5 мм і ще 7 кольорів шнурів діаметром 3 мм. Шнури меншого діаметру, сподіваємося, зацікавлять власників кішок і невеликих собак.

Для замовлення шнура, вузликового нашийника, нам потрібно знати обхват голови вашої собаки (або кішки), ми ж зробимо нашийник такої довжини, щоб його можна робити як менше, затягуючи на шиї, так і більше, для легкості надягання.

Як виміряти обхват голови собаки? Візьміть стрічку, пояс, ремінь, нашийник, обхопіть голову собаки по самій її об’ємної частини, відпустіть трохи для вільного облягання, для того, щоб проходили вуха. Спробуйте одягнути і зняти петлю. Вона повинна з зусиллям, але безболісно одягатися і зніматися. А тепер вимірюйте довжину петлі лінійкою. Це і буде та величина, від якої ми відштовхнемось, роблячи регульований нашийник з шнура.

На шнурах відмінно виглядають всі жетони, що робить наша майстерня.

Ціна шнура наразі замовлення разом із жетоном смішна – 25 гривень. При замовлені окремо, тільки шнура, його ціна – 40 гривень.

Як повідомити нам про своє замовлення? У тому випадку, якщо Ви робите замовлення жетона, то на завершення замовлення, в коментарі до нього, напишіть номер шнура з наведених до цієї статті фотографій, діаметр шнура (5 мм або 3 мм) та обхват голови собаки.

Замовити шнур без жетона, звичайно ж, теж можна. Просто напишіть нам zakaz@dogtag.kiev.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.