Цікава інформація

Як вибрати жетон для собаки чи кішки?

Обираючи жетон варто пам’ятати про те, навіщо він потрібен. Бувають два застосування жетонів.

По-перше, часто жетони купують, аби прикрасити собаку. У кожного свій смак і ми не будемо давати порад, як вибирати такий жетон-прикрасу.

По-друге, і на щастя, все частіше жетон купують, щоб захистити собаку в разі, якщо той загубиться. Ось про таких, функціональних жетонах ми і поговоримо.

Функціональний жетон-адресник, в першу чергу, повинен бути надійним, що означає довговічність напису та міцність самого жетона. За цим критерієм слід відразу відмовитися від пластикових жетонів – вони дуже крихкі, щоб послужити хоча б пару місяців. Довговічність написи визначається технологією нанесення. Напис ні в якому разі не повинна бути нанесена фарбою. Фарба це той же пластик, який недостатньо надійно тримається на металі. Напис має бути в самому “тілі” жетона – або вибитий, або викарбуваний. Обидва варіанти досить надійні, але вибираючи серед різних варіантів гравіювання, слід враховувати, що “гравертон” – це технологія, яка не має ніякого відношення до гравіювання. Лазерне гравіювання не завжди достатньо глибоке, щоб послужити довше декількох років. Найнадійнішою є гравіювання-фрезерування, яку пропонуємо ми. Глибина гравіювання в 0,3 мм – гарантія стійкості написи на довгі роки.

Нарешті, важливою характеристикою надійності функціонального жетона-адресника є спосіб кріплення. Враховуйте, що при інших рівних, кращим рішенням є жетон, що можна приклепати або пришити міцними нитками до нашийника або халти (в нашому асортименті такі жетони називаються “планка”). Перевагою такого жетона є не тільки те, що він навряд чи загубиться, а й те, що цей жетон не зачепиться  за дріт або гілку, та не заблокує собаку в вузькому лазі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.