Цікава інформація

Що писати на жетоні-адреснику?

Жетон-адресник потрібен будь-якому собаці. Це вже не питання для власника, навіть в Україні.

Але, замовляючи жетон, власник, зазвичай зіткається із питанням “А що саме треба писати на жетоні?”.
Відповідь знаходиться дуже просто, разом із відповіддю на питання “Навіщо жетон?”. Окрім того, що жетон – чудова прикраса, він повинен містити повну інформацію про хазяїна. Куди телефонувати, хто власник, де мешкає власник. Та ця інформація повинна бути “із запасом”. Завжди краще два номери телефону, аніж один, завжди краще номера різних операторів, аніж одного. Добре, якщо із номерами телефонів пов’язані месенджери (Viber, Telegram чи інші). Добре, якщо є адреса.

Не зайвим на жетоні буде ім’я власника. Добре телефонуючи за номером звернутися до конкретної людини. Та й побачивши ім’я нібито встановлюєш особисті відносини. Вже не з якимось незрозумілим номером телефона, а із конкретною людиною, якій можеш допомогти.

Який тексти ще допоможе швидкому поверненню собаки додому? Звісно – обіцянка винагороди. Є люди, які готові витратити годину чи дві, очікуючи хазяїна разом із собакою, таких багато. Багато хто готовий не лише притримати собаку на вулиці, а й погодувати вдома. Але не всі такі. Тому, якщо бажаєте збільшити ймовірність повернення – пообіцяйте винагороду.

Якщо Ви не хочете обіцяти винагороду, зверніться до почуттів людини. Напишіть щось на кшталт “хочу додому” чи “поверніть у родину” чи “мене чекає мамо”.

Чи варто вказувати породу собаки? Так, якщо на жетоні є для цього місце, варто. У такому разі, якщо власників собаки будуть шукати через оголошення є впевненість, що введуть вірне ключове слово та пошуковий робот знайде саме Ваше оголошення про розшук.

Не зайвою, якщо дозволяють розміри жетона буде інформація про те, що у собаки є мікрочіп. Ні, не потрібен номер чіпа, але те, що він є вказує й на відповідальність власника й на те, що продати собаку буде складніше.

А що НЕ варто писати на жетоні?
Звісно – немає жодного сенсу писати ім’я собаки. Сподіваюсь Ви знаєте як його звати? А навіщо це знати випадковим людям? Написавши ім’я собаки на жетоні Ви збільшуєте ризик того, що той, хто найде собаку, залишить його собі. Чому? Звернувшися до собаки за ім’ям людина може встановити ближчий контакт, відчути, що собака добре відноситься до неї, відчути, що собака стала майже його. Звісно, спокуса залишити собаку собі зросте.

Не варто писати й інший текст. Чим більше тексту на жетоні, тім менший шрифт треба обирати. А це значить, що текст буде складніше прочитати увечері, чи не наблизившись до собаки. Тексту на жетоні повинно буди небагато, щоб шрифт був великим. Але вся важлива інформація повинна бути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.