fbpx
Пограємо? 5 ігор, в які Ви можете грати зі своїм щеням

Пограємо? 5 ігор, в які Ви можете грати зі своїм щеням

 

 

Кажуть, втомлена собака – хороша собака і коли мова йде про щеня, це твердження більш справедливо, ніж в будь-якому іншому випадку. Це маленький згусток енергії вимагає постійної турботи і уваги, інакше ви ризикуєте отримати зжовані черевик (або два), варто тільки відвернутися. Що робити? Грати! Цуценячі розваги будуть не тільки втомлювати вашого вихованця, а й розвивати мозок, формувати навички.

1. Гуляти та віляти.

Немає нічого кращого невимушеній прогулянки з вашим пухнастим другом. Для вашого цуценя все навколо нове і незвідане, так нехай досліджує навколишнє не поспішаючи. Це прекрасний час, щоб почати роботу над такими командами, як «сидіти» і «стояти», заохочувати позитивну соціалізацію з людиною (щеня, як завжди, залучають багато уваги і посмішок). Нехай ваші прогулянки будуть недовгими – 5 хвилин з одномісячною щеням і 10 хвилин з двомісячним, що не стомлюйте незміцнілі суглоби і зв’язки.

2. Хованки.

Попросіть свого друга притримати щеняти поки ви не сховається. Зателефонуйте і нехай щеня полює за вами, можна спостерігати як його хвіст «сходить з розуму» в цей час. Ваш вихованець швидко вчиться і ви можете ускладнювати завдання, пропонуючи шукати іграшки або ласощів. А якщо в процесі ви будете використовувати команду “до мене”, то гра стане навчанням.

3. Розумні ігри.

Ваш щеня як губка вбирає інформацію про те, що приносить вам задоволення, що вас радує. Скористайтеся цим для розвитку цуценя – вчіть його словами, узагальнюючи предмети (наприклад, м’яч, іграшка, стілець та інші). Або навчайте більш творчим завданням, принести Вам газету, пульт дистанційного керування. Підкріплюйте виконання команд-прохань «смаколиками», ласкою, демонструйте свою радість. Ці ігри є відмінною основою для подальшого виховання і одним з найпростіших способів втомити і заспокоїти цуценя.

4. Схованки.

Візьміть будь-які однакові ємності, наприклад, форми для випічки кексів. Покладіть під кожну щось з того, що подобається цуценяті. Це можуть бути корисні «смаколики», невеликі іграшки, тенісні м’ячики. Чим більше ємностей ви будете використовувати, тим довше цуценяті потрібно буде працювати, отримуючи і розпізнаючи заховане. Вам же залишиться сидіти, склавши руки і отримувати задоволення, спостерігаючи за ним.

5. Замри!

Якщо у вас є діти, то це чудова спільна гра для них і цуценя. Втомляться все! І це добре. Дайте цуценяті (і дітям) можливість стрибати, танцювати і раптом накажіть зупинитися, завмерти – «стояти»! Виконання команди потрібно зафіксувати і заохотити ласощами. Звичайно, йому далеко ще до ідеального виконання цієї команди, але треба ж з чогось починати. Ця гра дозволяє вивільнити енергію, вона створює відмінний інструмент впливу, допомоги собаці в ситуації хаосу, коли вона може розгубитися.

Гра з цуценям формує стійку поведінку, контролює витрату його енергії – це один з кращих способів перетворення вашого непосиди в врівноважену дорослу собаку. Ідіть і грайте, ваш щеня буде вдячний вам за це!

Кожному собаці, що виходить в світ людей потрібен жетон-адреснік. Замовте його на головній сторінці цього сайту.