Наші гарантії

Жетони із фрезерним гравіюванням.

Ми гарантуємо можливість прочитати напис на нашому жетоні навіть після 10 років нормальної експлуатації. Так само ми гарантуємо відсутність виробничих дефектів, ця гарантія розповсюджується на той самий термін – 10 років.

Ми гарантуємо що петля жетону не перетреться кільцем, наразі використання кільця із комплекту поставки, протягом 5 років. Ми гарантуємо збереження кольорового покриття анодованого жетону на разі його нормальної (звичайної) експлуатації протягом 1 року.

Ми не можемо прийняти як гарантійний випадок пошкодження жетону внаслідок силового впливу (переломлення його, нанесення дефектів зубами собак та таке інше). Для алюмінієвих жетонів ми не можемо гарантувати цілісність петлі жетону наразі використання кілець для його кріплення із діаметром проволоки більш за 1 мм. так кількістю витків більш двох.

Жетони із лазерним гравіюванням.

Ми гарантуємо можливість прочитати напис на нашому жетоні протягом одного року нормальної експлуатації. Ми гарантуємо відсутність виробничих дефектів (за виключенням стійкості напису) ця гарантія розповсюджується на 10 років.

Ми гарантуємо що петля жетону не перетреться кільцем, наразі використання кільця із комплекту поставки, протягом 5 років. Ми гарантуємо збереження кольорового покриття анодованого жетону на разі його нормальної (звичайної) експлуатації протягом 1 року.

Ми не можемо прийняти як гарантійний випадок пошкодження жетону внаслідок силового впливу (переломлення його, нанесення дефектів зубами собак та таке інше). Для алюмінієвих жетонів ми не можемо гарантувати цілісність петлі жетону наразі використання кілець для його кріплення із діаметром проволоки більш за 1 мм. та кількістю витків більш двох.

Повернення

Ми не тільки повною мірою підтримуємо та виконуємо умови повернення товару, які існують у законодавстві України, а й пропонуємо простішу процедуру, що перевершує вимоги законодавства.
Для повернення нашого товару ми не вимагаємо виконувати формальні вимоги законодавства на кшталт надання копії паспорту та таке інше. Ми не враховуємо, що законодавство дозволяє нам відмовитися від повернення грошей за товари виготовлений за індивідуальними параметрами (а жетони – саме такий товар).

Повернення товарів неналежної якості.

Якщо ви отримали товар неналежної якості просто подзвоніть нам, або напишіть. Ми попросимо Вас прислати фото дефекту. Після цього, не пізніше, ніж протягом 4 робочих днів, ми відправимо Вам такий самий товар належної якості за власний рахунок чи протягом одного робочого дня повернемо гроші зручним Вам способом. Ви зможете обрати будь який з цих двох варіантів за Вашим бажанням. Просимо Вас врахувати, що товар, який Ви бажаєте повернути не повинен бути вживаним. У нас ще не було жодного такого повернення, сподіваємося що й не буде ?

Повернення товару належної якості.

Якщо Вам за будь якої причини не сподобався виготовлений нами жетон Ви можете повернути його відправивши рекомендованим листом на нашу адресу: м. Київ, 02154, а/с 118. Будь ласка, повідомте нам про повернення – ми будемо частіше перевіряти поштову скриньку (за останні 5 років нам повертали жетони лише тричі, тому ми не дуже часто відвідуємо пошту). Як тільки ми отримаємо жетон, ми зв’яжемося із Вами щоб з’ясувати зручний Вам спосіб повернення грошей та протягом двох діб відправимо гроші. Ми беремо на себе повернення грошей виключно за товар, ми не покриваємо витрати на пересилання. Просимо Вас врахувати, що товар, який Ви бажаєте повернути не повинен бути вживаним.

Місце для повернення.

Ми віддаємо перевагу поштовому обміну товарами. Якщо Ви таки бажаєте зустрітися особисто, то запрошуємо Вас відвідати наше виробництво, що розташовано за адресою м. Київ, набережна Русанівська, будинок 16.