fbpx
Доставка та оплата

Доставка та оплата

Як відбувається процес доставки та оплати

  1. Ви оформлюєте замовлення, оплачуєте його чи обираєте оплату на картку чи поставку із післяплатою (“Нова пошта” бере комісію за післяплату 20 грн. + 2% від суми).
  2. Ми підтверджуємо Вам листом, що Ваше замовлення прийняте до роботи. Просимо Вас уважно переглянути лист замовлення – вірність самого замовлення та адреси доставки.
  3. Ми виготовляємо жетон. Це може тривати не більш чотирьох робочих днів. Жетони із фарбуванням напису виготовляються дещо довше. Але у будь якому разі ми гарантуємо, що не пізніше, ніж через 4 повних робочих дні ми відправимо готовий жетон.
  4. Ми відправляємо Вам жетон службою доставки “Нова пошта”. Послуги доставки Ви оплачуєте при отриманні. За цінами “Нової пошти” доставка до відділення коштує 30-40 гривень, до помешкання – від 55 гривень. Іноді, дещо дорожче.

Оплата

При замовленні через сайт ви можете одразу ж оплатити вартість замовлення через онлайн оплату (liqpay) або ж оплатити замовлення перерахувавши гроші на картку (номер картки та сума будуть вказані у листі підтвердження замовлення), або обрати відправку із післяплатою.


Залишилися запитання?